Krystaliczna 16

Favorite

Description

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację. Segment budynku w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz w niezwykle atrakcyjnej cenie 776 000 zł.

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Krystalicznej 16 w Lublinie – osiedle Szerokie (w pobliżu ul. Głównej i Nałęczowskiej). Ta prestiżowa lokalizacja łączy zalety mieszkania w cichej i spokojnej okolicy z możliwością szybkiej komunikacji z centrum miasta. Budynek ma powierzchnię 155 m2, zagospodarowana zielenią działka – 289 m2. Budynków posiada garaż jednostanowiskowy oraz  dodatkowe, indywidualne miejsce postojowe za bramą wjazdową.

Parter budynku stanowi jasny i przestronny pokój dzienny z otwartą kuchnią i wyjściem na taras. Okna i ogród zlokalizowane są po stronie zachodniej. Zapewnia to doskonałe nasłonecznienie w godzinach popołudniowych. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, dwie z nich mają dostęp do balkonów. W domu przewidziano 2 łazienki, zaprojektowane przy współpracy z ARGO Lubin- salony Pięknych wnętrz:

dolna z kabiną prysznicową RADAWAY bez brodzika, z odpływem liniowym,

górną z dużą, wygodną wanną firmy EXCELLENT.

Segment jest wykończony pod klucz. W oferowanej cenie są szafy w zabudowie, łazienki z pełnym wyposażeniem, kuchnia WFM wraz ze sprzętem AGD (firmy BOSCH), drewniany parkiet, kominek, schody, domowy „ogród” pod schodami, oświetlenie, siedzisko w przedpokoju, zabudowę spiżarni.

W cenie oferujemy także system alarmowy, napędy do bram wjazdowych, kocioł, grzejniki, instalację centralnego odkurzacza oraz nasadzenia w ogrodzie.

 

ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA WIZYTĘ NA TERENIE INWESTYCJI.

Similar Listings

Z ogromną radością pragniemy  poinformować, że rozpoczęliśmy przedsprzedaż  dwóch budynków jednorodzinnych w miejsc ...
0
0
172
sq ft
Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą realizacją – domem jednorodzinnym przy ul. Fiołkowej w Kalinówce. Pr ...
213
sq ft
  UWAGA! Budynek już gotowy do przekazania kluczy. Część lewa SPRZEDANA – dostępna prawa połowa.   ...
170
sq ft
Z ogromną radością pragniemy  poinformować, że rozpoczęliśmy przedsprzedaż  dwóch budynków jednorodzinnych w miejsc ...
0
0
172
sq ft

Compare Listings

MM Bujak