Your search results

Krystaliczna 16

Dodaj do ulubionych

Opis

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację. Segment budynku w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz w niezwykle atrakcyjnej cenie 776 000 zł.

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Krystalicznej 16 w Lublinie – osiedle Szerokie (w pobliżu ul. Głównej i Nałęczowskiej). Ta prestiżowa lokalizacja łączy zalety mieszkania w cichej i spokojnej okolicy z możliwością szybkiej komunikacji z centrum miasta. Budynek ma powierzchnię 155 m2, zagospodarowana zielenią działka – 289 m2. Budynków posiada garaż jednostanowiskowy oraz  dodatkowe, indywidualne miejsce postojowe za bramą wjazdową.

Parter budynku stanowi jasny i przestronny pokój dzienny z otwartą kuchnią i wyjściem na taras. Okna i ogród zlokalizowane są po stronie zachodniej. Zapewnia to doskonałe nasłonecznienie w godzinach popołudniowych. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, dwie z nich mają dostęp do balkonów. W domu przewidziano 2 łazienki, zaprojektowane przy współpracy z ARGO Lubin- salony Pięknych wnętrz:

dolna z kabiną prysznicową RADAWAY bez brodzika, z odpływem liniowym,

górną z dużą, wygodną wanną firmy EXCELLENT.

Segment jest wykończony pod klucz. W oferowanej cenie są szafy w zabudowie, łazienki z pełnym wyposażeniem, kuchnia WFM wraz ze sprzętem AGD (firmy BOSCH), drewniany parkiet, kominek, schody, domowy „ogród” pod schodami, oświetlenie, siedzisko w przedpokoju, zabudowę spiżarni.

W cenie oferujemy także system alarmowy, napędy do bram wjazdowych, kocioł, grzejniki, instalację centralnego odkurzacza oraz nasadzenia w ogrodzie.

 

ZAPRASZAMY DO UMÓWIENIA SIĘ NA WIZYTĘ NA TERENIE INWESTYCJI.

Podstawowe informacje

Property Id : 18780
Powierzchnia: 155
Pow. działki: 289
Lokalizacja: Krystaliczna 16
Media: woda, szambo, prąd, gaz
Liczba kondygnacji: 2
Zabezpieczenia: system alarmowy, domofon / wideofon

Lokalizacja

MM Bujak

MM Bujak

Telefon: 503 498 551
E-mail: biuro@mmbujak.pl

Skontaktuj się ze mną

Schedule a showing?

Compare Listings

MM Bujak