Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Budowa domów jednorodzinnych

Budowa wymarzonego domu to spore wyzwanie. Wymaga wiedzy, doświadczenia oraz dobrego rozeznania na rynku materiałów konstrukcyjno-budowlanych i wykończeniowych. Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania inwestorów prywatnych planujących budowę własnego domu oferujemy Państwu profesjonalne usługi budowlane i wykończeniowe, z możliwością zlecenia budowy domu jednorodzinnego w formule „pod klucz”.

Budowa domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej to jedna z podstawowych usług firmy budowlanej M.M. Bujak. Od lat oddajemy w ręce zadowolonych Klientów nieruchomości wykonane zgodnie z powierzonym projektem. W zależności od projektu oraz indywidualnych preferencji inwestora wykonujemy domy w technologii:

  • murowanej,
  • modułowej.

W swojej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów konstrukcyjno-budowlanych i nowoczesnych technologii. To pozwala nam realizować projekty domów tradycyjnych i energooszczędnych o zróżnicowanym metrażu.

Budowa domu energooszczędnego

Budowa domów jednorodzinnych – Lublin

Usługę budowy domów jednorodzinnych kierujemy do Klientów planujących budowę nieruchomości mieszkalnej na terenie miasta Lublin i województwa lubelskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji w wybranym standardzie wykończenia (stan surowy, stan deweloperski, dom pod klucz).

To, co nas wyróżnia jako firmę budowlaną to terminowość i indywidualne podejście do Klienta – cechy, dzięki którym z łatwością odpowiadamy na oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

 

 

Compare Listings