Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Budowa budynków inwentarskich

W ramach oferowanych usług budowlanych marka M.M. Bujak oferuje kompleksowe wykonawstwo budynków inwentarskich. Budowa budynków inwentarskich obejmuje konstrukcje, takie jak:

  • kurniki,
  • obory,
  • chlewnie,
  • brojlernie,
  • owczarnie,
  • tuczarnie.

Wszystkie projekty realizujemy z najwyższą starannością, przestrzegając przyjętych norm i standardów. To daje Państwu gwarancję starannego wykonania oraz trwałości obiektów przez długi czas eksploatacji.
Specjalizujemy się zarówno w budowie w technologii tradycyjnej, jak i w konstrukcjach stalowych. Budowa budynków inwentarskich w technologii tradycyjnej to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do inwestorów, którym zależy na wysokiej odporności elementów konstrukcyjnych na ogień oraz szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Budynki wznoszone w technologii tradycyjnej odznaczają się długą żywotnością, jaką zawdzięczają zastosowanym do budowy materiałom. Budowa budynków inwentarskich w konstrukcji stalowej to rozwiązanie, które polecamy inwestorom poszukującym dobrej relacji jakości do ceny.

Budowa budynku inwentarskiego

Budowa budynków inwentarskich – Lublin i okolice

Usługi związane z budowa budynków inwentarskich świadczymy na terenie miasta Lublin i całego województwa lubelskiego. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby inwestorów prywatnych i biznesowych. Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji – od projektu, po oddanie budynku do użytkowania. Obok profesjonalnych usług budowlanych oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie doboru technologii i materiałów konstrukcyjno-budowlanych. Zapraszamy do współpracy przy budowie budynków gospodarczych!
 

 

Compare Listings