Your search results

Krystaliczna 8 A

Dodaj do ulubionych

Opis

 

UWAGA!

Budynek już gotowy do przekazania kluczy. Część lewa SPRZEDANA – dostępna prawa połowa.

 

Dziękuję Państwu serdecznie za zainteresowanie budynkiem mieszkalnym położonym w cichej, malowniczej okolicy, doskonale skomunikowanej z centrum miasta – przy ul. Krystalicznej (osiedle Szerokie).

 

Prace rozpoczęły się w sierpniu 2016 r. Obecnie segment jest już gotowy do odbioru i przekazania kluczy nowym Właścicielom. Do wykonania budynku użyte zostały wysokiej klasy materiały, gwarantujące niskie koszty eksploatacyjne.

Do budynku przynależy działka z zagospodarowanymi terenami zielonymi o powierzchni 417 m2. W bryle budynku przewidziano garaż jednostanowiskowy oraz dodatkowe miejsce postojowe na powietrzu.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na funkcjonalny układ pomieszczeń. Dla osób ceniących otwartą przestrzeń zaprojektowaliśmy słoneczny salon (zlokalizowany od strony zachodniej), otwarty na kuchnię. Ponadto na parterze usytuowaliśmy łazienkę oraz spiżarnię.

Na piętrze zaplanowaliśmy strefę nocną. 4 sypialnie zapewnią domownikom prywatność,  przestrzeń do pracy oraz odpoczynku. Na piętrze przewidziano także 2 łazienki oraz garderobę.

W cenie oferujemy podwyższony standard deweloperski. Budynek wyposażony jest w kocioł oraz grzejniki płytowe, osprzęt elektryczny, instalację centralnego odkurzacza, instalację alarmową, napędy do bram wjazdowych.

Budynek gotowy do indywidualnej aranżacji i zamieszkania!

 

Cena segmentu – 726 000 zł.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia wizyty na terenie inwestycji lub w biurze sprzedaży.

 

Podstawowe informacje

Property Id : 18532
Rok budowy: 2017
Powierzchnia: 170
Pow. działki: 300
Lokalizacja: Krystaliczna 8
Media: woda, szambo, prąd, gaz
Liczba kondygnacji: 2
Liczba pokoi: 5
Zabezpieczenia: system alarmowy

Lokalizacja

Parter
Parter
Piętro
Piętro

MM Bujak

MM Bujak

Telefon: 503 498 551
E-mail: biuro@mmbujak.pl

Skontaktuj się ze mną

Schedule a showing?

Compare Listings

MM Bujak