Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Gładź gipsowa

Gładź gipsowa – popularne gipsy – to nowoczesna alternatywa dla tynku. Produkt tworzy na opracowywanej powierzchni nieskazitelną powłokę, dzięki czemu sprzyja łatwej aplikacji farb naściennych i zapobiega osadzaniu się kurzu na ścianach. Dodatkowym atutem gładzi gipsowej jest jej kolorystyka – produkt wyróżnia się wysokim poziomem bieli, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach, które planujemy wykończyć właśnie poprzez aplikację białej farby.

Gładź gipsową możemy z powodzeniem stosować na ścianach, sufitach, konstrukcjach z płyt karton-gips.

Marka M.M. Bujak wykonuje gipsy na ścianach w obiektach nowych i remontowanych. W obiektach remontowanych i modernizowanych pozwala poprawić estetykę ścian. Po aplikacji gładzi ściany są ujednolicone i mają gładką powierzchnię, która utrzymuje się przez długi czas znacząco ułatwiając odświeżanie wnętrz przez aplikację farb.

W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały sprawdzonych producentów oraz profesjonalne narzędzia, dzięki czemu gipsy kładziemy szybko, sprawnie i profesjonalnie, a uzyskany efekt odznacza się wysoką estetyką i precyzją wykonania.

Gipsy – Lublin i okolica

Klientów z Lublina i okolicy zainteresowanych wykonaniem gładzi gipsowej zapraszamy do kontaktu. Firma remontowa M.M. Bujak wykonuje gipsy w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych, w starym budownictwie oraz obiektach nowo wznoszonych.

Zapewniamy przy tym kompleksową i rzetelną obsługę na każdym etapie procesu gładziowania ścian i sufitów. Nasi pracownicy przygotowują podłoże pod gładź gipsową, następnie nałożą produkt, a po jego wyschnięciu wyszlifują tak, aby uzyskana powierzchnia była idealnie gładka i gotowa do aplikacji wybranego systemu wykończeniowego.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą przy usługach remontowych!
 

 

Compare Listings