Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Układanie glazury i terakoty

Glazura i terakota to popularne systemy wykończeniowe o szerokim zastosowaniu. Za wyborem płytek podłogowych i ściennych przemawiają względy funkcjonalne i higieniczne, a także aspekt wizualny – dzięki nowoczesnemu wzornictwu możemy uzyskać praktycznie dowolny efekt, także betonu strukturalnego.

Układanie glazury i terakoty to usługi, które kierujemy do Klientów poszukujących trwałych i estetycznych systemów wykończenia powierzchni w kuchniach, łazienkach, toaletach, a także na zewnątrz budynku. Układanie terakoty to popularny sposób na wykończenie tarasu, balkonu, schodów zewnętrznych.
Jako marka specjalizująca się w systemach wykończeniowych oferujemy również dekoracyjne układanie płytek na ścianach. Zapewniamy przy tym profesjonalną i rzetelnie wykonaną usługę, niezależnie od rozmiaru i specyfiki układanych płytek.

Układanie glazury i terakoty w łazience

Układanie płytek podłogowych i ściennych – Lublin i okolica

Układanie glazury i terakoty to usługi, które świadczymy na terenie miasta Lublin i okolicy. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy kompleksową obsługę, wraz ze zdjęciem ułożonych wcześniej kafli podłogowych czy ściennych.

Płytki układamy na różne sposoby – standardowo oraz zgodnie z indywidualną koncepcją Klienta. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Podejmujemy się prac przy remontach oraz prac wykończeniowych obiektów w stanie deweloperskim.

Decydując się na współpracę z firmą M.M. Bujak możecie Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne ułożenie płytek w wybranej przestrzeni, ale również na kompleksowe doradztwo w zakresie doboru najlepszych materiałów oraz określenia ilości płytek niezbędnej do wykończenia konkretnej płaszczyzny. Zapraszamy do współpracy – oferujemy szeroki wachlarz usług remontowych.
 

 

Compare Listings