Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Usługi remontowe

O walorach estetycznych i użytkowych przestrzeni decydują remonty. Profesjonalnie wykonane usługi remontowe pozwalają na realizację nawet najbardziej śmiałego projektu aranżacji pomieszczenia w sposób profesjonalny i trwały. M.M. Bujak to firma remontowa działająca na terenie miasta Lublin i okolicy. Od lat z sukcesami świadczymy usługi remontowe na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji prac.

Jako doświadczona firma remontowa dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem, które stale uzupełniamy o znajomość najnowszych technologii i materiałów wykończeniowych. To pozwala nam oferować usługi remontowe na najwyższym poziomie.  Jednym z naszych największych atutów jest dbałość o detale – pracujemy z wysoką skrupulatnością, dzięki czemu uzyskiwane efekty prac spotykają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających inwestorów. Jednocześnie jako firma remontowa odznaczamy się terminowością i sprawnym działaniem, co stanowi prawdziwą rzadkość w branży.

Klientów zainteresowanych zleceniem prac remontowych lub wykończeniowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy kompleksowe usługi remontowe – od prac instalatorskich, aż po prace wykończeniowe. Wykonujemy remonty mieszkań, domów i lokali usługowych, a także przestrzeni komercyjnych o zróżnicowanej powierzchni. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Ławy, fundamenty murowane, wylewane, ściany murowane, klejone, stropy, schody, kominy, posadzki mixokret, tynki agregat, izolacje, elewacje, dachy.

Zobacz więcej: budowa domów pod klucz

Ściany i sufity, malowanie emulsyjne, akrylowe, olejne farbami matowymi oraz z połyskiem z uprzednim przygotowaniem powierzchni malowanej, malowanie farbami podkładowymi i nawierzchniowymi na różnych podłożach, pełna gama kolorów i farb, również malowanie z fakturą, malowanie balustrad, krat, elementów metalowych, malowanie olejne stolarki okiennej i drzwiowej, malowanie posadzek i parkietów farbami i lakierami, malowanie elewacji, malowanie ścian zewnętrznych farbami fasadowymi, akrylowymi i silikatowymi.

Zobacz więcej: malowanie

Tapetowanie ścian, sufitów tapetami papierowymi, winylowymi, układanie dekorów i pasków, przygotowywanie pod położenie tapety na tynku oraz płytach gipsowo-kartonowych.

Zobacz więcej: Tapetowanie

Szpachlowanie, wykonywanie powierzchni płaskich i o dowolnym zakrzywieniu, wykonywanie sztukaterii, ubytków i pęknięć, wygładzanie masą szpachlową, szlifowanie, gruntowanie.

Montaż ścian kartonowo- gipsowych, działowych, prostych, półokrągłych, okrągłych i nietypowych z wygłuszeniem na stelażu aluminiowym lub drewnianym z pełnym wykończeniem, wykonywanie wnęk na półki, oświetlenie , zabudowa rur i stelaży.

Montaż płyt gipsowo-kartonowych za pomocą klejów, montaż na stelażu z dystansem, pełne wykończenie montowanych płyt ze szpachlowaniem, szlifowaniem i malowaniem, naprawa i renowacje.

Przygotowanie powierzchni przed stawianiem ścian, murowanie z cegieł, pustaków, bloczków betonowych, tynkowanie postawionych ścian.

Montaż paneli podłogowych i ściennych, montaż listew przypodłogowych, demontaż istniejących paneli i wykładzin.

Zobacz więcej: układanie paneli

Szlichty podłogowe, samopoziomujące, przygotowanie powierzchni, wykonanie izolacji poziomej, wykonanie korekty poziomów masą samopoziomującą.

Zobacz więcej: posadzki

Układanie płytek ściennych i podłogowych, wewnątrz oraz na zewnątrz, obudowa wanien, umywalek, brodzików, podestów, schodów.

Wymiana i modernizacja istniejących instalacji elektrycznych, przerabianie i wykonywanie punktów ciepłej i zimnej wody wraz z odpływem, podejść kanalizacyjnych, montaż ceramiki łazienkowej, przeróbka, wymiana i wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania, wykonywanie wodnego ogrzewania podłogowego, instalacje hydrauliczne wykonane w stali, miedzi, plastiku.

Montaż i demontaż ościeżnic, montaż drzwi przesuwnych, progów drzwiowych, obróbka glifów, montaż rolet wewnętrznych i zewnętrznych, montaż i demontaż stolarki okiennej dowolnego typu, wykańczanie ścian i glifów po montażu, wykonywanie parapetów.

Wykonywanie ociepleń poddaszy wełną mineralną wraz z montażem folii wiatro- i paro- izolacyjnych.

zobacz więcej: docieplenia poddaszy

Mycie i czyszczenie wszelkich posadzek, mycie okien, czyszczenie po pracach budowlanych, czyszczenie powierzchni zewnętrznych utwardzanych.

Compare Listings