Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Budowa budynków gospodarczych

W świetle obowiązujących przepisów budowlanych mianem budynku gospodarczego określa się budynek służący mieszkańcom domu, budynku zamieszkania zbiorowego, budynku rekreacji indywidualnej, a także ich otoczenia. Oznacza to, że budynki gospodarcze mogą być wykorzystywane do różnych celów, co w praktyce przekłada się na ich zróżnicowaną konstrukcję, kubaturę oraz różnorodność stosowanych technologii budowlanych i materiałów konstrukcyjno-budowlanych.
Jako doświadczona Firma budowlana M.M. Bujak oferuje swoim Klientom usługi związane z budową budynków gospodarczych, w tym budynków gospodarczych na zgłoszenie oraz budynków gospodarczych na pozwolenie na budowę. W zależności od potrzeb i preferencji inwestora realizowana przez nasz Zespół budowa budynków gospodarczych odbywa się w oparciu o projekt powierzony lub projekt własny.

Kompleksowa budowa budynków gospodarczych

Oferujemy kompleksową budowę budynków gospodarczych z wykorzystaniem tradycyjnych oraz nowoczesnych technologii. Budynki gospodarcze oddajemy do dyspozycji inwestora w stanie:

  • do wykończenia,
  • do bezpośredniego zagospodarowania.

W zależności od projektu oraz przeznaczenia obiektu oferujemy możliwość wykonania obiektu trwale związanego z gruntem, jak również lekkiej konstrukcji szkieletowej osadzonej na bloczkach fundamentowych.

Budowa budynku gospodarczego

Budowa budynków gospodarczych – Lublin i okolice

Usługi związane z realizacją projektów budynków gospodarczych wymagających oraz niewymagających pozwolenia na budowę realizujemy na terenie miasta Lublin i całego województwa lubelskiego. Prace budowlane wykonujemy przy ścisłej współpracy z inwestorem oraz zgodnie z jego wytycznymi dotyczącymi standardu wykończenia obiektu oraz wybranych technologii. Obok usług budowlanych naszym Klientom zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie doboru technologii i materiałów konstrukcyjnych, budowlanych i wykończeniowych. Pomagamy również na etapie dopełniania formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.
 

 

Compare Listings