Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Usługi wodno-kanalizacyjne

Projekt oraz wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej w mieszkaniu lub domu ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania danej nieruchomości. Źle wykonana instalacja wodno-kanalizacyjna może być źródłem licznych niedogodności – problemów z zatykaniem się rur, problemów ze spływaniem wody, nieprzyjemnego zapachu unoszącego się w pomieszczeniu. Dlatego usługi wodno-kanalizacyjne powinny być świadczone z zachowaniem obowiązujących norm i wykorzystaniem materiałów o potwierdzonej sprawności i trwałości.

Jako profesjonalna firma budowlana oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę remontów i wykończeń obiektów, w tym usługi kanalizacyjne i wodno-kanalizacyjne.

W zależności od Państwa potrzeb możemy zaproponować:

  • kompleksowe wykonanie instalacji poziomej,
  • wymianę pionów wodno-kanalizacyjnych,
  • podejścia kanalizacyjne (tj. połączenie przyborów sanitarnych z pionami wod.-kan.),
  • montaż baterii kuchennych i łazienkowych,
  • podłączenie sanitariatów,
  • przygotowanie instalacji pod podłączenie sprzętu AGD (zmywarki, pralki, ekspresu do kawy, lodówki).

Usługi wodno-kanalizacyjne

Usługi kanalizacyjne – Lublin i okolica

Do współpracy zachęcamy klientów z terenu miasta Lublin i okolicy. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb wykonamy instalację wodno-kanalizacyjną w obiekcie lub też jej przeróbki tak, aby możliwa była zmiana aranżacji przestrzeni lub podłączenie nowego sprzętu AGD – położymy rury, wykonamy podejścia kanalizacyjne, zamontujemy zawory.

Usługi kanalizacyjne i wodno-kanalizacyjne realizujemy na potrzeby nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. Obok profesjonalnego wykonawstwa zapewniamy również doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich komponentów.

Zapraszamy do kontaktu przy usługach wodno-kanalizacyjnych oraz innych usługach remontowych!
 

 

Compare Listings