Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Tapetowanie

Nasza firma świadczy usługi z zakresu tapetowania ścian oraz sufitów tapetami winylowymi i papierowymi. Zajmujemy się również układaniem pasków i dekorów oraz odpowiednio przygotowujemy powierzchnię do tapetowania.

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego od położenia tapety. Nic bardziej mylnego. Każda powierzchnia wymaga odpowiedniego przygotowania, to właśnie od tego zależy efekt końcowy prac. Jako firma budowlana z długoletnim doświadczeniem wiemy, że ściana musi być idealnie przygotowana do położenia tapety, w przeciwnym razie będziemy mieli do czynienia z odklejaniem się tapety bądź mało estetycznym wyglądem.

tapetowanie Lublin

Profesjonalne Tapetowanie ścian – Lublin i okolice

Dodatkowo każda tapeta wymaga innego rodzaju kleju i odpowiedni wybór tego materiału to podstawa przed rozpoczęciem prac. Doświadczenie jakie posiadają nasi eksperci pozwala na uniknięcie wszystkich błędów, które mogą Państwo popełnić samodzielnie kładąc tapetę.Dobierzemy odpowiednie materiały oraz idealnie przygotujemy powierzchnię do tapetowania. Posiadamy długoletnie doświadczenie w usługach remontowych. Sprawdź naszą całą ofertę.

Zapraszamy osoby prywatne i firmy z Lublina i okolic

 

 

Compare Listings