Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Usługi tynkarskie

Tynki stanowią swoistą bazę dla systemów wykończeniowych decydujących o jakości i estetyce ścian oraz elewacji zewnętrznej. Dlatego usługi tynkarskie należy powierzyć rzetelnemu wykonawcy o odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu. Taką firmą jest M.M Bujak – firma budowlana działająca na terenie Lublina.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy profesjonalne usługi tynkarskie. Tynki kładziemy maszynowo, co przekłada się na:

  • wysoką jakość usługi,
  • krótki czas realizacji,
  • oszczędność materiału,
  • możliwość wykonania usługi tynkarskiej w trudnodostępnych miejscach.

Wykonujemy tynki maszynowe cementowo-wapienne i gipsowe, świadcząc usługi tynkarskie wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. W swojej pracy korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów znanych i cenionych producentów. To daje nam gwarancję nie tylko wysokiej estetyki gotowych tynków, ale przede wszystkim ich trwałości oraz bezpieczeństwa dla przyszłych mieszkańców i użytkowników obsługiwanych przestrzeni.

Budynek po usługach tynkarskich

Usługi tynkarskie – Lublin i okolica

Usługi tynkarskie świadczymy na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Podejmujemy się realizacji tynków wewnętrznych i zewnętrznych na potrzeby obiektów remontowanych i modernizowanych, jak również nowo wznoszonych. Do współpracy zapraszamy inwestorów z Lublina i okolicy.

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz terminową realizację prac. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanych usług tynkarskich oraz usług remontowych zapraszamy do kontaktu.

 
 

 

Compare Listings