Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Budowa garaży

Garaż to rodzaj budynku gospodarczego o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Może stanowić integralny element zabudowy mieszkalnej lub obiekt wolnostojący. Ze względu na wykorzystywane podczas budowy garaży technologie wyróżnia się garaże murowane i garaże blaszane.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów firma budowlana M.M. Bujak oferuje kompleksowe wykonawstwo garaży na posesjach mieszkalnych, rekreacyjnych i przemysłowych. Budujemy garaże w tradycyjnej technologii, jak również w konstrukcji stalowej. W zależności od potrzeb i oczekiwań inwestora budowa garaży może obejmować wzniesienie garaży jedno lub wielostanowiskowych. Budujemy garaże umożliwiające bezpieczne parkowanie samochodów osobowych i dostawczych, w tym także garaże z dodatkową powierzchnią dedykowaną do przechowywania.

Budowa garaży w technologii tradycyjnej to usługa, którą kierujemy do inwestorów poszukujących trwałych rozwiązań, podczas gdy garaże w konstrukcji stalowej polecamy wszędzie tam, gdzie ze względów prawnych niemożliwe jest wzniesienie garażu murowanego lub też wybór technologii tradycyjnej zwyczajnie się nie opłaca.

Budowa garażu

Budowa garaży – Lublin i okolice

Budowa garaży to usługa, którą realizujemy na terenie miasta Lublin i całego województwa lubelskiego. Zapewniając kompleksowe wykonawstwo w zakresie prac budowlanych i wykończeniowych odpowiadamy na potrzeby inwestorów prywatnych i klientów biznesowych. Obok usług budowlanych oferujemy fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnych technologii i materiałów budowlanych. Zapraszamy do współpracy! Budujemy budynki gospodarcze z długoletnim doświadczeniem!
 

 

Compare Listings