Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Budowa domów energooszczędnych

Budowa domów energooszczędnych to nasza specjalność. Jesteśmy lokalnym liderem innowacyjnych technologii budowy, dzięki którym dostarczamy naszym Klientom nowoczesne, wygodne i funkcjonalne domy energooszczędne, których zapotrzebowanie na energię cieplną jest o nawet kilkadziesiąt procent niższe niż w przypadku domów tradycyjnych.

Wysokie parametry oszczędności ciepła w domach energooszczędnych uzyskujemy poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów konstrukcyjno-budowlanych oraz innowacyjnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania i odzysku ciepła, takich jak:

  • pompa ciepła (w wybranym wariancie),
  • wentylacja mechaniczna z rekuperacją,
  • potrójnie szklone okna,
  • materiały izolacyjne.
  • fotowoltaika

Dzięki temu gotowe domy są ekonomiczne w użytkowaniu, a zarazem przyjazne dla środowiska naturalnego.

Budowa domu energooszczędnego

 

 

Budowa domów energooszczędnych – Lublin i okolica

Do współpracy zachęcamy inwestorów planujących budowę własnego domu. Bazując na nowoczesnych materiałach konstrukcyjno-budowlanych oraz innowacyjnych technologiach oferujemy budowę domów energooszczędnych odznaczających się wysokimi parametrami izolacji cieplnej. Koszt ogrzewania naszych domów energooszczędnych jest nawet do kilkudziesięciu procent niższy niż w przypadku nieruchomości wznoszonych tradycyjnymi technologiami.

Usługi związane z kompleksową budową domów energooszczędnych realizujemy na terenie miasta Lublin i województwa lubelskiego. Budujemy domy o zróżnicowanym metrażu i układzie wewnętrznym, dzięki czemu nasze realizacje jeszcze lepiej wpisują się w zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu z firmą budowlaną MM Bujak

Compare Listings