Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Wylewanie posadzek

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wylewania oraz wyrównywania posadzek. Wykonujemy szlichty podłogowe i samopoziomujące, izolacje poziome oraz przygotowujemy odpowiednio powierzchnie. Zajmujemy się również wykonywaniem korekt poziomów za pomocą masy poziomującej.

Urządzenie zwane mixokret, którego używamy wykonując naszą pracę pozwala nam na wylewanie posadzek w znacznie krótszym czasie niż przy użyciu tradycyjnych metod, zachowując jednocześnie równie wysoką jakość mieszanki.

Wylewki i posadzki miksokretem – zalety

Miksokretem nazywamy agregat mieszająco-pompujący, którego zadaniem jest przygotowanie mieszanki pod wykonanie posadzki lub wylewki. Główną zaletą posadzek wykonywanych przy zastosowaniu miksokreta jest możliwość uzyskania zaprawy betonowej o konsystencji półsuchej, dzięki czemu posadzka schnie i wiąże zacznie szybciej niż mieszanka betonowa z betoniarki. To znacząco przyspiesza prace wykończeniowe.

Szybkoschnąca posadzka czy wylewka z mixokreta oferuje parametry użytkowe i wytrzymałościowe zbliżone do posadzki wykonywanej na bazie mieszanki płynnej. To pozwala na zastosowanie posadzek miksokretem w obiektach mieszkalnych i użytkowych, a także przestrzeniach przemysłowych.

Wspominając o zaletach wylewek miksokretem należy wskazać również relatywnie szybki przebieg prac – wprawiona ekipa wylewkarzy jest w stanie wykonać podkłady podłogowe w średniej wielkości domu w ciągu zaledwie jednego dnia. Ich praca na tym etapie polega na zgarnianiu, wyrównywaniu i zacieraniu masy podanej przez mixokret.

Wylana posadzka w mieszkaniu przez firmę budowlaną MMBujak zajmującą się wylewaniem posadzek na terenie Lublina i okolic

Profesjonalne posadzki

Wykonujemy posadzki w nowo powstałych domach, garażach, pomieszczeniach gospodarczych oraz posadzki przemysłowe. Jako profesjonalna firma budowlana nasze prace wykonujemy zgodnie ze sztuką – każda posadzka wymaga odpowiedniego podejścia i odstępów czasu między kolejnymi etapami. Wszystko po to, by wasza posadzka spełniała założone wcześniej oczekiwania użytkowe oraz estetyczne.

Posadzki i wylewki miksokretem – Lublin i okolice

Doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy to gwarancja jakości. Naszych posadzek nie trzeba poprawiać i ponownie poziomować. Jeżeli zależy wam na idealnej i trwałej posadzce zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i firmy zainteresowane wylewaniem posadzek i usługami remontowymi w regionie Lublina i okolic.
 

 

Compare Listings