Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to bardzo wydajny, a zarazem ekonomiczny sposób ogrzewania pomieszczeń. Dlatego też zaletami podłogówki coraz częściej cieszymy się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również budownictwie wielomieszkaniowym. W zależności do potrzeb oraz możliwości technicznych ogrzewanie podłogowe można wykonać na całej kondygnacji lub wyłącznie w wybranych pomieszczeniach.

Ze względu na ograniczoną nośność stropów i konieczność wykonania odpowiedniej wylewki pod ogrzewanie podłogowe, systemy tego typu na całych kondygnacjach najczęściej wykonuje się na parterach. W budownictwie wielorodzinnym ogrzewanie podłogowe jest powszechnie instalowane w łazienkach, a także – jeśli nie ma przeciwwskazań konstrukcyjnych – w wybranych pomieszczeniach mieszkalnych.

Usługi remontowe związane z przygotowaniem posadzki pod ogrzewanie podłogowe, jak również instalacją ogrzewania podłogowego najlepiej powierzyć wykwalifikowanej firmie budowlanej.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe – Lublin i okolice

Oferowane przez M.M. Bujak usługi remontowe, w tym kompleksowe wykonawstwo ogrzewania podłogowego świadczymy na terenie miasta Lublin i województwa lubuskiego. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania inwestorów prywatnych i biznesowych, wykonując ogrzewanie podłogowe w mieszkaniach, domach jednorodzinnych i lokalach usługowych.

Klientów zainteresowanych wykonaniem popularnej podłogówki zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze najlepszych komponentów do montażu. Nasz Zespół podpowie również jaki materiał oraz w jakich ilościach będzie niezbędny do przeprowadzenia planowanych prac.
 

 

Compare Listings