Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Układanie paneli i wykładzin

Jako profesjonalna firma remontowa oferujemy kompleksowe wykonawstwo systemów podłogowych – układanie paneli podłogowych i układanie wykładzin. Ofertę M.M Bujak uzupełnia w tym zakresie także montaż paneli ściennych, co umożliwia nam realizację nawet najbardziej śmiałych wizji aranżacji przestrzeni i wykończenia podłóg.

To, co nas wyróżnia to kompleksowe działanie. Obok układania paneli i wykładzin podłogowych oferujemy również montaż listew przypodłogowych oraz demontaż istniejących już paneli podłogowych i wykładzin, a także ich wymianę na nowy system podłogowy. Nowe systemy – niezależnie od tego, czy zlecicie nam Państwo układanie paneli czy układanie wykładzin dywanowych lub winylowych – obsługujemy kompleksowo.

Nasi wykwalifikowani pracownicy przygotują odpowiednio powierzchnię pod układanie paneli bądź wykładziny oraz w razie potrzeby zdemontują stare materiały. Tam, gdzie to niezbędne zaproponujemy wykonanie wylewki lub innych usług mających na celu wyrównanie posadzki pod panele lub wykładzinę tak, aby podłoga była równa i komfortowa w użytkowaniu. Doradzimy również jak przygotować wcześniej panele, ile paneli kupić oraz jaki rodzaj będzie najlepszy i jakie materiały kupić, by odpowiednio przygotować podłogę.

Układanie paneli i wykładzin – Lublin i okolice

Aby Państwa nowa podłoga była idealnie wykończona zamontujemy również listy przypodłogowe. Listwy przypodłogowe montujemy zarówno do systemów bazujących na panelach podłogowych, jak i wykładzinach. W razie potrzeby doradzimy jakie listwy wybrać, aby uzyskać najlepszy efekt wizualny i funkcjonalny.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych z Lublina i okolicznych miejscowości zainteresowanych układaniem paneli lub wykładzin w domu bądź w mieszkaniu. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie układania wykładzin dywanowych i winylowych, w tym także nowoczesnych wykładzin w kostkach. Pracujemy sprawnie i jesteśmy bardzo terminowi w naszych realizacjach.
 

 panele - układanie paneli lublin

Compare Listings