Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results
Posted by MMBujak on 29 lutego 2020
0

Usługi remontowe – układanie paneli

Jedną z usług remontowych jest układanie paneli. Panele to obecnie bardzo popularne rozwiązanie. Na rynku dostępne są panele o różnych wzorach i kolorach. Możemy dobrać je praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Panele doskonale nadają się do salonu, bądź innych pomieszczeń, które nie są narażone na wilgoć.

Jak się przygotować do układania paneli?

Jak się przygotować do układania paneli? Z pewnością należy zacząć od dokładnego pomiaru pomieszczenia bądź pomieszczeń. Kupując panele trzeba pamiętać o zapasie. Zawsze kupujemy o 10% więcej paneli, niż wyszło nam w wyliczeniach, na wypadek błędów podczas docinania – mogą zdarzyć się każdemu, a my nie będziemy musieli jeździć znów po sklepach. Kolejna sprawa to przygotowanie podłoża. Podłoga musi być czysta, sucha i odpowiednio wyrównana. Aby rozpocząć układanie paneli należy usunąć z powierzchni wszelkie ubytki. Gdy podłoga będzie już odpowiednio przygotowana układamy specjalną folię paroizolacyjną. Folia stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią. Należy pamiętać, by pozostawić 10cm zapasu między łączeniami i zabezpieczyć je taśmą. Ostatni etap to położenie na folię specjalnego podkładu. Największą popularnością cieszy się podkład z korka ze względu na izolację akustyczną.

panele podłogowe - układanie paneli to prosty sposób na zwiększenie atrakcyjności mieszkania

Panel podłogowy stanowi świetną i tańszą alternatywę dla parkietu. fot. pixabay.com – CC-0

Samo przygotowanie do układania paneli może wydawać się łatwe, jednak z pozoru proste czynności wymagają dużej precyzji wykonania i wiedzy technicznej. Aby panele były dobrze ułożone należy bowiem przestrzegać kilku podstawowych zasad. Co ciekawe, każde panele potrzebują się zaaklimatyzować. Po ich zakupie należy dać im „pooddychać” w pomieszczeniu, w jakim będą układane. To tylko jedna z ciekawostek. Tylko sprawdzona ekipa świadcząca usługi remontowe daje gwarancję idealnego ułożenia paneli.

Usługi remontowe

Pod hasłem usługi remontowe kryje się bardzo szeroki zakres usług. Od malowania i tapetowania po gładzie gipsowe i suche tynki. Warto, by usługi remontowe były wykonane przez profesjonalistów, w przeciwnym razie inwestor może narazić się na kosztowne naprawy szkód w przyszłości. Z pozoru łatwe zadania wymagają specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego przygotowania oraz znajomości rynku materiałów wykończeniowych. To właśnie dobrze wykonana usługa remontowa i wysokiej jakości materiały gwarantują zadowolenie klienta. Usługi remontowe Lublin – zapraszamy do współpracy!

panele podłogowe - układanie paneli w pokoju. Lublin

panele podłogowoe. fot. pixabay.com CC0

Compare Listings