click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search

$ 100 to $ 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Property Template

Dodaj do ulubionych

Opis

 

UWAGA!

Budynek już gotowy do przekazania kluczy. Część lewa SPRZEDANA – dostępna prawa połowa.

 

Dziękuję Państwu serdecznie za zainteresowanie budynkiem mieszkalnym położonym w cichej, malowniczej okolicy, doskonale skomunikowanej z centrum miasta – przy ul. Krystalicznej (osiedle Szerokie).

 

Prace rozpoczęły się w sierpniu 2016 r. Obecnie segment jest już gotowy do odbioru i przekazania kluczy nowym Właścicielom. Do wykonania budynku użyte zostały wysokiej klasy materiały, gwarantujące niskie koszty eksploatacyjne.

Do budynku przynależy działka z zagospodarowanymi terenami zielonymi o powierzchni 417 m2. W bryle budynku przewidziano garaż jednostanowiskowy oraz dodatkowe miejsce postojowe na powietrzu.

Szczególną uwagę zwróciliśmy na funkcjonalny układ pomieszczeń. Dla osób ceniących otwartą przestrzeń zaprojektowaliśmy słoneczny salon (zlokalizowany od strony zachodniej), otwarty na kuchnię. Ponadto na parterze usytuowaliśmy łazienkę oraz spiżarnię.

Na piętrze zaplanowaliśmy strefę nocną. 4 sypialnie zapewnią domownikom prywatność,  przestrzeń do pracy oraz odpoczynku. Na piętrze przewidziano także 2 łazienki oraz garderobę.

W cenie oferujemy podwyższony standard deweloperski. Budynek wyposażony jest w kocioł oraz grzejniki płytowe, osprzęt elektryczny, instalację centralnego odkurzacza, instalację alarmową, napędy do bram wjazdowych.

Budynek gotowy do indywidualnej aranżacji i zamieszkania!

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia wizyty na terenie inwestycji lub w biurze sprzedaży.

 

Documents

Podstawowe informacje

Property Id :

Lokalizacja

Property Template

Property Template

Telefon:
E-mail:

Skontaktuj się ze mną

Schedule a showing?

Compare Listings