Your search results

Tapetowanie

Nasza firma świadczy usługi z zakresu tapetowania ścian oraz sufitów tapetami winylowymi i papierowymi. Zajmujemy się również układaniem pasków i dekorów oraz odpowiednio przygotowujemy powierzchnię do tapetowania.

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego od położenia tapety. Nic bardziej mylnego. Każda powierzchnia wymaga odpowiedniego przygotowania, to właśnie od tego zależy efekt końcowy prac. Ściana musi być idealnie przygotowana do położenia tapety, w przeciwnym razie będziemy mieli do czynienia z odklejaniem się tapety bądź mało estetycznym wyglądem.

tapetowanie LublinProfesjonalne Tapetowanie ścian

Dodatkowo każda tapeta wymaga innego rodzaju kleju i odpowiedni wybór tego materiału to podstawa przed rozpoczęciem prac. Doświadczenie jakie posiadają nasi eksperci pozwala na uniknięcie wszystkich błędów, które mogą Państwo popełnić samodzielnie kładąc tapetę. Dobierzemy odpowiednie materiały oraz idealnie przygotujemy powierzchnię do tapetowania.

Zapraszamy osoby prywatne i firmy z Lublina i okolic

> KONTAKT <

Przedsiębiorstwo BUJAK MATEUSZ M.M.BUJAK realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
Numer projektu: RPLU.05.01.00-06-0186/18
Tytuł projektu: „Termomodernizacja budynku firmy: Bujak Mateusz M.M.Bujak”
Celem projektu jest osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej przedsiębiorstwa poprzez przeprowadzenie termomodernizacji budynku produkcyjno - usługowo - magazynowego. Projekt obejmie realizację kompleksowych zadań w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Projekt przewiduje również wdrożenie systemu zarządzania energią w budynku. Pozostałe cele to: zmniejszenie poziomu emisji CO2 i pyłu PM10 do atmosfery. Efektem działań będzie głęboka, kompleksowa termomodernizacja obiektu.

Planowana wartość projektu: 1 924 524,45 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 954 132,80 PLN