Your search results

Docieplenia poddaszy

Docieplenia poddaszy i dachu są równie ważne, jak izolacja ścian domu. Przez nieocieplone poddasze może uciec nawet do 30% ciepła z naszego domu. Tym samym tracimy pieniądze na ogrzewanie. Prawidłowo wykonane docieplenie poddasza poprawi izolację cieplną budynku przez co zredukuje koszty ogrzewania.

Oferujemy Państwu profesjonalne docieplanie poddaszy wełną mineralną wraz z montażem folii wiatroizolacyjnych i paroizolacyjnych. Do dociepleń stosujemy najwyższej jakości materiały budowlane pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać zadowalające wyniki w termoizolacji budynku i poddasza.

Nasza wykwalifikowana ekipa dokładnie sprawdzi czy nie ma przeciwwskazań do ocieplenia poddasza. Drewno nie może być porażone przez grzyby bądź pleśnie, konstrukcja nie może być połamana lub pogięta. Dobrze ocieplone poddasze daje możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni w domu.

docieplenia Lublin, docieplenia poddaszy Lublin. Zdjęcie przedstawia dom w Lublinie

Docieplenia poddaszy wełną

Firma MMBUJAK z Lublina oferuje docieplenia poddaszy najbardziej popularną na naszym rynku i sprawdzoną metodę ocieplania wełną mineralną. Wełna ma doskonałe właściwości izolacyjne i akustyczne oraz wyróżnią się wysoką klasą odporności na ogień. Dodatkowo wełna mineralna jest również odporna na działanie chemikaliów, a kontakt z nimi nie wpłynie na wełnę w żadnym stopniu.

Największym wrogiem naszego dachu jest wilgoć, dlatego kompleksowo docieplając poddasze używamy odpowiednich folii izolacyjnych, które dodatkowo ochronią dach przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Zapraszamy do kontaktu! Oferujemy docieplenia poddaszy i inne usługi remontowo-budowlane dla klientów z Lublina, Łęcznej, Lubartowa i okolic.

> KONTAKT <

Przedsiębiorstwo BUJAK MATEUSZ M.M.BUJAK realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
Numer projektu: RPLU.05.01.00-06-0186/18
Tytuł projektu: „Termomodernizacja budynku firmy: Bujak Mateusz M.M.Bujak”
Celem projektu jest osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej przedsiębiorstwa poprzez przeprowadzenie termomodernizacji budynku produkcyjno - usługowo - magazynowego. Projekt obejmie realizację kompleksowych zadań w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Projekt przewiduje również wdrożenie systemu zarządzania energią w budynku. Pozostałe cele to: zmniejszenie poziomu emisji CO2 i pyłu PM10 do atmosfery. Efektem działań będzie głęboka, kompleksowa termomodernizacja obiektu.

Planowana wartość projektu: 1 924 524,45 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 954 132,80 PLN