Your search results

Remonty Lublin – zatrudnij fachowców z doświadczeniem

Remonty Lublin, Łęczna, Lubartów – atrakcyjne ceny usług.

Wykonamy remonty w Lublinie i okolicznych miejscowościach. Remontujemy mieszkania i domy jednorodzinne. Oferujemy szeroki zakres usług remontowych od A do Z. W atrakcyjnej cenie wykonamy dla Ciebie usługi takie jak:

Dlaczego warto wybrać usługi remontowe MM BUJAK ?

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracowników sprawiają, że świadczymy usługi remontowe  na najwyższym poziomie. Celem numer jeden jest dla nas zawsze pełna satysfakcja klienta. Dlatego też do każdego remontu przykładamy maksimum zaangażowania. Dbamy o czystość i porządek, a także o wysoką kulturę pracy naszych robotników. Mamy dziesiątki zadowolonych klientów – dołącz do nich już dziś.

Remonty Lublin, Łęczna, Świdnik, Lubartów – w najlepszej cenie

Atrakcyjne ceny remontów sprawią, że stać Cię na zatrudnienie profesjonalnej firmy remontowej. Sprawdź nasze opinie i przekonaj się, że na prawdę warto. Zadzwoń do nas i jeszcze dziś zapytaj o wycenę prac w swoim domu bądź mieszkaniu.

Przejdź do kontaktu

 

Remonty Lublin - usługi remontowe. Mieszkanie na Krystalicznej po remoncie

fot. wizualizacja salonu

tagi: remonty Lublin, usługi remontowe, firma budowlana

 

Przedsiębiorstwo BUJAK MATEUSZ M.M.BUJAK realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
Numer projektu: RPLU.05.01.00-06-0186/18
Tytuł projektu: „Termomodernizacja budynku firmy: Bujak Mateusz M.M.Bujak”
Celem projektu jest osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej przedsiębiorstwa poprzez przeprowadzenie termomodernizacji budynku produkcyjno - usługowo - magazynowego. Projekt obejmie realizację kompleksowych zadań w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Projekt przewiduje również wdrożenie systemu zarządzania energią w budynku. Pozostałe cele to: zmniejszenie poziomu emisji CO2 i pyłu PM10 do atmosfery. Efektem działań będzie głęboka, kompleksowa termomodernizacja obiektu.

Planowana wartość projektu: 1 924 524,45 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 954 132,80 PLN