Your search results

Budowa domów

Firma M.M.Bujak tworzy dla Państwa długo wyczekiwaną przestrzeń do codziennego życia. Podstawowy profil naszej działalności to budowa domów w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej oraz szeregowej. Zgodnie z założeniami inwestora jesteśmy w stanie wznieść budynek w stanie surowym, developerskim, a także kompleksowo wykończyć go „pod klucz”. Wykonujemy zarówno konstrukcje typowe- według prostych, standardowych projektów, jak i bardziej skomplikowane, powstające na indywidualne zlecenie lub w trudniejszym, wymagającym terenie.

W zależności od wybranej opcji podejmujemy się poszczególnych, pojedynczych etapów lub prowadzimy cały proces budowlany, przejmując wówczas wszystkie obowiązki Inwestora. Przed podjęciem współpracy uzgadniamy ze zleceniodawcą zakres prac, wykonujemy wstępne szacunki dotyczące ilości potrzebnych materiałów i przygotowujemy ogólny kosztorys ofertowy. Początkowa wycena wraz z dojazdem na miejsce inwestycji jest całkowicie bezpłatna.

Na podstawie szczegółowej kalkulacji sporządzamy umowę dopasowaną do potrzeb Klientów tak, by zagwarantować Państwu pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas usług.

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o warunki płatności. Chcemy, by były one jak najbardziej dogodne dla obu stron (istnieje możliwość płatności ratalnej, po zakończeniu kolejnych etapów budowy). 
Jako jedna z niewielu firm zajmujących się budową domów na terenie Lublina i okolic jesteśmy w stanie udostępnić listę wcześniej zrealizowanych inwestycji oraz kontakt do Klientów, którzy skorzystali z naszych usług. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wiedzy z zakresu inżynierii i techniki oraz ugruntowanej pozycji oferujemy doradztwo w doborze materiałów budowlanych. Dla naszych Klientów mamy możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów i zniżek w wielu hurtowniach i u producentów. Rozbudowana sieć kontaktów pozwala nam wynegocjować najkorzystniejsze stawki.